K

İPEK KİRPİK

Kişisel bakımın yeni trendlerinden ipek kirpik uygulaması daha dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınların sıkça tercih ettiği bir uygulamadır.

İpek kirpik sayesinde artık herkes istediği etkili bakışlara ulaşabilecek. Saf ipekten oluşan kirpiklere sahip olabilmeniz için sizi Nişantaşı Hülya Düzgünkaya Academy`ye bekliyoruz.

T

TIRNAK

Protez Tırnak

Protez Tırnak jel kullanarak varolan tırnağa dayanıklılık kazandırmak, güçlendirmek ve uzatmak amaclı yapılan bir uygulamadır. Protez Tırnak genellikle tırnak yeme problemi yaşayan kişilere tedavi amaçlı, sürekli ev işi yapan, tırnakları zarar gören kişilere, her zaman bakımlı ve temiz ellere sahip olmak isteyen, tırnak uzatamayan kişilere uygulanan bir uygulamadır.

L

LAZER

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak adına kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kalıcı bir yöntemdir. Lazer epilasyon selektif fototermolizis prensibi üzerine çalışır. Lazer epilasyonda renkli kıllar üzerinden özgün bir ışığın yoğun olarak gönderilmesi ile kıl kökünde yoğunlaşan ısı enerjisi sayesinde kıl kökünde tahrip meydana getirilir ve bu sayede kıl uzun süreli olarak yok edilir. Lazer epilasyon ile uygun kıllarda kalıcı bir sonuç elde edilebilmektedir.

K

KALICI MAKYAJ

 

Kalıcı Makyaj uygulamaları kisinin her an bakımlı görünmesi, makyaj yapma beceresi veya zamanı olmayan kisilere sagladıgı kolaylık açısından çok pratik bir uygulamadır.

 

Dudak kontürü, eyeliner, kaşlarda pudralama ve kıl teknigi gibi bir çok çesidi vardır.

K

KUAFÖR

 

Estetik ve sanatla harmanlanmış, artistik performans içeren imajların yaratılması iddiasıyla kurulan Hülya Düzgünkaya Academy Kuaför bölümüylede sizlere hizmet vermektedir. Saç kesim, boyama, gelin saçı, makyajı full kuaförlük servisi veren bir kuaför salonudur.

C

CİLT BAKIMI

Kusursuz Ciltler

Kişiye özel yapılan bu bakım, cildin temizlenmesi ile başlayarak, tonikleme, peeling, buhara tutma, siyah noktaları temizleme, maske uygulama, göz çevresi ve yüz serumu uygulaması, yoğun nemlendirme ile devam ederek güneş korumasıyla son bulur.

2018 Hülya Düzgünkaya Academy AllRigts Reserved